O aplikaci

Hodlerio je aplikace pro všechny hodlery, můžete si zde snadno sledovat své portfolio, aplikace umí jen to, co opravdu potřebujete a není přeplněná funkcemi, které nikdy nevyužijete, všechno přehledně a jednoduše. Ovšem to všechno jste už zjistili, pokud jste aplikaci vyzkoušeli, a pokud ne, je nejvyšší čas ji zkusit. Aplikace je intuitivní, takže vás tady nebudu zatěžovat všemi detaily, co aplikace umí, to zjistíte jednoduše sami.

Hodlerio jsem začal programovat ve svých patnácti letech, aplikaci jsem si programoval pro své účely a nenapadlo mě, že bych aplikaci vydal veřejně, ovšem jak běžel čas a aplikace rostla, začal jsem aplikaci čím dál více připravovat pro veřejnost. 21. 10. 2020, pár dní před svými 17. narozeninami, aplikace poznala světlo světa a vypustil jsem jí na veřejnost.

A kdo za aplikací vlastně stojí?

Za aplikací stojím pouze já, Adam Malý, aplikaci programuji, spravuji Facebook a tak dále. Vývoji aplikace věnuji víkendy, večery nebo například prázdniny. A kdo jsem? Je mi sedmnáct a studuji výpočetní systémy na průmyslovce v Chomutově. Kromě programování se věnuji například také scénickému tanci. Nejdůležitější jsou pro mě lidská práva a svoboda, proto jsem se také zamiloval do kryptoměn.

Hodlerio je zdarma, bez vložené reklamy, ale provoz zdarma není, přispějte prosím v BTC, v jiném kryptu, nebo ⚡