Nápověda

1. Registrace

Registraci provedete naprosto jednoduše vyplněním všech údajů, po registraci se můžete ihned přihlásit

Registrovat se

2. Přidání peněženky

První věc, ke které vás aplikace vyzve je přidání peněženk. Po kliknutí na tlačítko přidat peněženku budete muset zadat vaší veřejnou adresu, váš zůstatek se potom bude aktualizovat automaticky z blockchainové sítě, vy jen potom přidáváte jen transakce. Pokud přidáte virtuální peněženku, tak nebude vaše peněženka vázaná na blockchain a vy budete muset k transakcím přidávat ještě množství bitcoinů. Přidávat peněženky pak můžete také přidávat z nastavení.

3. Nastavení

Kliknutím na ozubené kolečko v horní části se dostanete do nastavení. V nastavení peněženky si můžete upravit jméno peněženky, adresu,burzu ze které chteré chcete stahovat směnný kurz, měnu a váš cíl nebo si peněženku odstranit. V cíli si nastavíte jaké částky chcete ve své HODLovací cestě dosáhnout. V nastavení účtu si můžete změnit heslo nebo si nadobro odstranit váš účet

4. Zobrazení údajů z jiné peněženky

Na každé stránce si můžete v horní čáasti stránky změnit peněženku, pro kterou jsou zobrazovány požadované informace

5. Přidání nákupu/prodeje

Kliknutím na položku "Přidání transakce" v levém menu můžete přidat váš nákup nebo prodej

6. Editování transakcí

Kliknutím na položku "Seznam a editace transakcí" v levém menu si můžete zobrazit všechny transakce, které jste přidali, upravovat je a nebo je vymazat.

7. Přehledy

Kliknutím na položku "Přehledy" v levém menu si můžete zobrazit různé statistiky a informace o vaší peněžence, pokud nevíte co přesně jaké číslo znamená, tak po najetí na otazník, zobrazíte požadovanou nápovědu.

8. Přidání ERC-20 nebo BEP-20 tokenu

1. Otevřete stránku s přidáním peněženky a v kryptoměnách zvolte ERC-20, či BEP-20 token

2. Najděte svůj token na coingecko.com

3. Zkopírujte adresu kontraktu

4. Vložte adresu kotraktu do hodleria

Pokud stále nevíte, podívejte se na krátké video